دوشنبه, 17 آذر 1393 15:30

قدیس

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(38 رای‌ها)

 

 نشر قديس در سال 1371 پس از اخذ مجوزات لازم از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي  شروع به كار كرد . در سال‌هاي اوليه‌ي شروع فعاليت، تفكر مدير مسئول اين انتشارات چاپ و انتشار كتابهائي با كيفيت بالا و از نويسندگان و مترجمان با تجربه و مطرح آن زمان بود و حاصل اين تفكر چاپ كتابهاي با ارزشي از جمله «عشق و زندگي» ، «خودباوري» ، «قرن بيست و يكم و قدرت بي انتهاي ذهن ما» ، «رهايي از كمردرد» ، «مباني اقتصاد سياسي» و چند اثر ماندگار ديگر بود كه توسط مرحوم «دكتر حسن فشاركي زاده» ترجمه، تأليف و گردآوري شده بود.

در سال 1379 دفتر اين انتشارات به تهران انتقال يافت و تا سال 1384 در حالي كه در حدود 100 عنوان كتاب عمومي و دانشگاهي و كمك درسي به وسيله‌ي اين انتشارات به چاپ رسيده بود، اولين كار تخصصي خود در رشته‌ي اتوماسيون را از سوي استاد «محمدرضا ماهر» كه به راستي پيشگام بلامنازع اين رشته در ايران مي‌باشند، باهتمام شركت «صابكو» چاپ و منتشر نمود. چاپ اين كتاب با ارزش كه «راهنماي جامع Step 7 جلد اول» نام داشت، باعث شد كه زمينه‌ي كارهاي خود را از كتابهاي عمومي و روانشناسي به كتابهاي رشته‌ي اتوماسيون صنعتي متمايل كند و در پي آن كتابهاي با ارزش و ماندگاري از جمله پيكربندي و برنامه نويسي شبكه «Profibus» ، «پيكربندي و برنامه نويسي شبكه اترنت صنعتي» ، راهنماي جامع Step 7 جلد دوم، راهنماي جامع WinCC و كنترل دورموتورهاي AC درايوهاي صنعتي SIEMENS را با همکاری شرکت صابکو چاپ و منتشر ساخت. چاپ اين كتابها كه هر يك در زمينه‌ي خود از اولين و بهترين ها مي‌باشند، مديريت نشر را برآن داشت كه تمام تلاش خود را روي جذب متخصصان اول اين فن در ايران نموده و با كمك آنان كتابهاي كاربردي و سودمند را روانه بازار نمايد. جذب متخصصان اهل فن كه هم در صنعت حرفي براي گفتن دارند و هم در تأليف اثرهاي ماندگار، در اين زمينه از جمله مهندسان فرهيخته آقايان محمد رضا ماهر احمد حيدريان، اكبر اويسي فر، احمد اسفندمُد، اميرزرافشان، مبين محسن زاده، سيد مهيار مهدي زاده مقدم و بيش از 50 نفر از مهندسان و متخصصان اين فن، از جمله تلاش‌هاي مديريت اين نشر در جهت گردآوري بهترين مترجمان و مؤلفان اين رشته در ايران مي‌باشد.
در پی  تلاش بی شاءبه مدیریتِِ  این نشر در همکاری با شرکت صاحب  نام صابکو- قدیس به بخشی لا ینفک از ان تبدیل گشت و اکنون این دو نام در نزد متخصصان صنعت اتوماسیون عجین گشته وتداعی کننده مسیری برای پیشرفت صنعت اتوماسیون در کشور میباشند.


با آرزوي موفقيت
يوسف باوند سوادكوهي

خواندن 30526 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 17 آذر 1393 15:30

 

شرکت فنی مهندسی دانش بنیان پاسارگاد

 

* اولین شرکت فنی مهندسی ثبت شده در کشور با گرد هم آوری

برخی از جوانان نخبه کشور سعی در افزایش بهره وری و تولید

علمی کشور داشته و امید است که این شرکت بتواند پاسخ گوی

مسائل روز باشد و گام های بزرگی در جهت پیشرفت بردارد.

رویان افزار پارس
رویان افزار پارس
عضویت در خبرنامه
 

کاربر گرامی، آیا میدانستید با عضویت در خبرنامه می توانید آخرین مطالب سایت را همه روزه در ایمیل خود دریافت کنید